7.2.17

Nowe: paleta cieni Tarteist Pro to Go

Moja miłość do cieni Tarte wzrasta z każdą wypróbowaną paletą... nie wiem więc dlaczego pomyślałam, że zakup jednego z najnowszych maluszków uchroni mnie przed zakupem dużej palety Pro... A może po prostu podświadomie chciałam mieć je obie 😉Paletka Pro to Go trzyma bowiem poziom, do którego przyzwyczaiły mnie palety Tarte in Bloom. Cienie mają dobrą pigmentację, ładnie się blendują i budują, w bonusie mają ładny, słodki zapach. U mnie, posiadaczki powiek o niespecjalnie szczególnych właściwościach, wymagają nałożenia bazy - na Color Tatoo wytrzymują bez zbierania się ok. 8 godzin, co nie odstaje w żadną stronę od jakichkolwiek innych cieni Tarte z mojego zbiorku. Uczciwie rzecz biorąc, tak samo jak pozostałe, te również pylą się nieco przy nabieraniu na pędzel. Nie zrozumcie mnie źle: chodzi o zupełnie inną cechę niż opadanie cienia z powieki - takiego zjawiska póki co nie zauważyłam. Nie chcąc natomiast otrzepywać się z unoszących się cieni podczas robienia makijażu radzę po prostu raczej delikatnie dotykać pędzlem powierzchni cienia niż "zmiatać" go z wierzchu. Kwestia przyzwyczajenia, ja już nauczyłam się prawidłowej obsługi.

Do zakupu zachęciła mnie również popularna od jakiegoś czasu ciepła kolorystyka cieni - swatche poniżej:

Górny rząd: jasny matowy nude Drive, matowe kakao Stylin i metaliczne stare złoto Boss
Dolny rząd: jasne złoto Hype, ciemny ciepły matowy nude Crisp i metaliczna przydymiona róża Dominate


Cieszę się, że paleta składa się w połowie z błyskotek i w połowie z matów; taki dobór wykończeń skutkuje zestawem, z którego da się wyczarować chyba każdy rodzaj makijażu oka. Jeśli dołożyć do tego jej kompaktowy rozmiar i lusterko, mamy idealny kosmetyk do zabrania w podróż czy do torebki, celem popołudniowego przeprawienia makijażu z dziennego na wieczorowy.

Jestem oczywiście świadoma ograniczonej dostępności Tarte w Polsce, ale jeśli jesteście zainteresowane zakupem Pro to Go, na moim Instagramie znajdziecie wskazówkę, gdzie można ją upolować 😊


Wasza,

Mała Czarna

4 komentarze:

  1. Śliczne kolory w tej paletce.

    OdpowiedzUsuń
  2. Kolorki średnie jak dla mnie, chyba, że Dominate :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Hype i Dominate świetne. Reszta słabiutko. :)

    OdpowiedzUsuń

Nie obrażaj, nie spamuj. Wszystkie inne chwyty dozwolone.
Na pytania w komentarzach odpowiadam najpóźniej w dniu publikacji kolejnego posta.

 
Copyrights 2016 Late Afternoon Coffe