24.1.17

Z sieci: zamiennik Glambrush T13

Kto widział już najnowszy film Red Lipstick Monster o uniwersalnym pędzlu do makijażu twarzy, jakim zdaniem Ewy jest właśnie Glamburush T13? Jeśli po obejrzeniu nagrania (albo i nie) zapragnęłyście go mieć, zła wiadomość jest taka, że pędzel ten został już wyprzedany, a Internety donoszą o braku zamiaru kontynuacji jego produkcji. Rada? Znaleźć godnego zastępcę. Ja w to miejsce proponuję Wam pędzel Zoeva nr 109 w wersji Vegan*.

Co prawda jest on droższy od Glambrusha (62,90 zł w Mintishop), jednak nie jest to wciąż najwyższa, luksusowa półka cenowa. 109-tka przede wszystkim bardzo przypomina T13 budową - ma podobnej długości włosie, kształt mocno spłaszczonego owalu i jest pędzlem typu flat top. Jedyna różnica polega na tym, że 109-tka ma mniejszą powierzchnię - co moim zdaniem stanowi jej zaletę, ponieważ po pierwsze jest bardziej precyzyjna, po drugie sprawdzi się lepiej na małej twarzy. 

Odkrywszy podobieństwo 109-tki do pokazanego przez Ewę pędzla T13, wykonałam nią dzisiaj rano cały makijaż twarzy. Odniosła stuprocentowe zwycięstwo (może nieco bardziej musiałam przyłożyć się do roztarcia smug na nosie), poza tym, że... od niepamiętnych czasów większość twarzy "robię" BeautyBlenderem, a ostatnio i "szczoteczką" Oval 6 od MAC i odzwyczaiłam się już od zwykłego pędzla do twarzy J

Nie ukrywam, że 109-tka to mój najnowszy pędzel, siłą rzeczy używam go więc od niedawna, jednak wierzę, że jakością nie będzie odbiegać od pozostałych Zoevek, które stanowią większość w moim pędzlowym zbiorku. Także kciuki w górę dla 109-tki!

Wasza,

Mała Czarna 

*Dlaczego wersja Vegan? Osobiście nie mam porównania z wersją naturalną, ale według Maxineczki różnica polega na miękkości włosia (KLIK, ok. 29 minuty filmu).

1 komentarz:

1. Mam 109-tkę w wersji naturalnej, długo nie doceniałam tego modelu i nawet niezbyt chętnie sięgałam ;) Lubię ten pędzel do konturowania albo aplikacji samego brązera w zależności od jego formuły/nasycenia koloru.
    RLM przestałam oglądać dawno temu, próbowałam wrócić ale nie mogę ;)

OdpowiedzUsuń

Nie obrażaj, nie spamuj. Wszystkie inne chwyty dozwolone.
Na pytania w komentarzach odpowiadam najpóźniej w dniu publikacji kolejnego posta.

Copyrights 2016 Late Afternoon Coffe